Teslimat        

Sipariş Teslimatı ve Kargo


Firmamız  Kargo ile çalışmaktadır. Kargo genellikle büyük şehirlere 7 gün kaza ve ilçelere de 7-10 gün içinde teslimat yapabilmektedir. Unutulmamalıdır ki olağan üstü haller, mücbir sebepler, hava ve yol koşullarındaki olumsuzluklar teslimat sürelerini değiştirebilmektedir. Dolayısıyla kargo teslimatlarındaki gecikmelerden firmamız sorumlu olmayıp, kargo firmasının insiyatifindedir.

Pazartesi-Cuma günleri içerisindeki  siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmamaktadır.


Teslimatta Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar ;

Müşteri paketi teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. Dikkat edilmemesi halinde paketin size sorunsuz bir şekilde ulaştırıldığı kabul edilir.


Paket Kontrolü :


Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.


Fatura kontrolü:


Paketiniz üzerinde tarafımızca kesilmiş faturanın ürünle birlikte olduğuna dikkat edin. Fatura iade/değişim işlemleri için gerekli olacaktır. Olmaması halinde ürünü teslim almayın ve bizimle iletişime geçin.


Hasarsız Görünen Paketler:

Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Kapınıza gelen siparişi kargo yetkilisinin yanında açıp faturası ile karşılaştırarak, bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz. Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez.

WhatsApp ile iletişime geç